Immobiliaria amb Home Staging

Preparem el teu habitatge per a la millor venda

Els Nostres Serveis

Oferim als nostres clients els millors serveis per aconseguir la millor impressió de l´immoble

Home Staging

Inclou la planificació prèvia, muntatge i col·locació de mobiliari i decoració. Posterior desmuntatge i recuperació del material.

Fotografia amb plànol

Sessió fotogràfica completa dinteriors i exteriors. També inclou l’elaboració d’un pla estilitzat.

Relooking

Revisió completa de limmoble per detectar elements a reacondicionar. Entre els serveis disponibles més populars es troben modernitzar aixetes, pintar i neteja a fons.

Les xifres ens avalen

Dades de l'AHSE (Asociación Home Staging España)

Habitatges venuts abans de 60 dies
0 %
Habitatges llogats abans de 15 dies
0 %
Dels que proves el Home Staging repeteixen
0 %
Amb Home Staging els immobles es venen 7 vegades més ràpid
0 x
DSC_12

Avantatges del Home Staging

El Home Staging és beneficiós tant per a agències com per a particulars. Fes el teu habitatge atractiu.

DSC_0173

Home Staging per immobiliaries

Un habitatge buit triga molt a vendre’s perquè no connecta amb el comprador. Quan la vesteixes adequadament, s’imaginen com quedarà l’estada, s’imaginen vivint-hi.

Amb una petita inversió pots aconseguir un gran canvi:

Home Staging per particulars

Hi ha molta competència per vendre un immoble. Què fa al teu habitatge especial? A través d’una presentació acurada, aconseguim que la propietat destaqui davant de la competència i es vengui més ràpid i al millor preu possible.

Diferencia’t dels altres. Un millor posicionament al mercat et permetrà beneficiar-te de la millor venda.

4-930DSC_0697

Creem Espais